Paulina i Mateusz – zdjęcia ślubne Warszawa

Pierwszy post na mojej stronie i mogę z wielką przyjemnością przedstawić wam reportaż ślubny Pauliny i Mateusza prawie w całości.
Niestety nie miałem czasu wrzucać pełnych reportaży z ostatniego sezonu, ale postaram się to jak najszybciej nadrobić.

Paulinę i Mateusza poznałem już wcześniej ponieważ razem realizowaliśmy sesję narzeczeńską. Zdjęcia z tej sesji wisiały na sali weselnej, po ich wydrukowaniu i zawiezieniu do mieszkania zdarzył się mały wypadek, ale chyba nikt tego nie zauważył ;).

Paulina prowadzi kreatywną pracownię architektury wnętrz w Warszawie i jestem na prawdę pełen podziwu dla jej projektów.
Spotkaliśmy się rano na warszawskim mokotowie,a wieczór zakończyliśmy wspaniałym przyjęciem weselnym w hotelu Holiday Inn w Józefowie. Mogłem uwiecznić uczucia i emocje tej pary, bawić się tak świetnie przez cały dzień jak ich goście, było fantastycznie!

Szkoda opowiadać, czas żebyście sami zobaczyli co działo się tego dnia. Zdjęcia są lekkie, pastelowe, czasem jest mocno i kolorowo czyli dla każdego coś miłego.
Zapraszam do oglądania. Wstępnie kilka większych, żeby obejrzeć wszystko klikamy na miniaturki. Gdy chcesz powrócić do strony klikasz na środek zdjęcia.

Jak działa strona i przeglądanie miniaturek? Podobają Ci się zdjęcia, a może wręcz przeciwnie? Zostaw komentarz :)Reportaż ślubny Warszawa

zdjęcia ślubne

[dopwgg id=”3″]

  • Monika i Michał – fotografia ślubna Warszawa
    Monika i Michał – fotografia ślubna Warszawa
  • Matylda i Krzysztof – ślub cywilny w Pałacu Ślubów, Warszawa
    Matylda i Krzysztof – ślub cywilny w Pałacu Ślubów, Warszawa
  • Monika i Michał – plener ślubny Warszawa
    Monika i Michał – plener ślubny Warszawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>